Wedstrijden in 2004

96 wedstrijden
NaamEerste wedstrijddagStatusDetails
8e Nationale jeugd-ergometerwedstrijden Michiel de Ruyter10-01-2004
Avero Achmea Ergo Head18-01-2004
Open Tilburgse Kampioenschappen Indoorroeien 200401-02-2004
Gyas-Hunze lustum race14-02-2004
Beatrix Head Trial22-02-2004
WinterWedstrijden 200428-02-2004
Laak Prognose Race29-02-2004
Heineken Roeivierkamp 200413-03-2004
Skoll Ask Embla Bokaal20-03-2004
Skoll Skifbokaal20-03-2004
B4+ Bokaal 200420-03-2004
Vlietbokaal 200420-03-2004
Skoll Bokaal der Clubquadruples 200420-03-2004
72ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel21-03-2004
51ste Kampioenschap van de Amstel voor Dames21-03-2004
27ste OOCUZ Competitie (2004)27-03-2004
Oocuz Openingstoernooi 200428-03-2004
Regiocompetitie Amsterdamsche ROeibond 200402-04-2004
Nationale Weerribbenmarathon 200403-04-2004
10e TweeHEAD 03-04-2004
9e Jeugdhead03-04-2004
54ste Skiffhead Int. Lange Afstands Skiffwedstrijden04-04-2004
121e Varsity11-04-2004
Challenge Cup 200415-04-2004
29ste SNS Regatta Arkel-Rond17-04-2004
Skøll Cup17-04-2004
Amstel Jeugd Voorjaarswedstrijden17-04-2004
8e Nereus Carpit Noctem24-04-2004
28e Boekel en de Neree Randstad Regatta/ Nationale Kampioenschappen24-04-2004
Hart van Holland 200401-05-2004
21ste Akersloot-Alkmaar-race02-05-2004
Head of the River Maas02-05-2004
Orca's Mixed Toernooi08-05-2004
Internationale Martini Regatta - Gyas Lustrumwedstrijden08-05-2004
Proteus-Eretes in 't Lang15-05-2004
Spaarne Lente race16-05-2004
Jeugdwedstrijden Naarden16-05-2004
Elfsteden roeien binnen 24 uur21-05-2004
Fortis Maasregatta22-05-2004
Jeugdwedstrijden Cornelis Tromp22-05-2004
Hollandia - Njordlustrum Roeiwedstrijden 200422-05-2004
XXIe Rottebokaal23-05-2004
Internationale Pinkster Roeiwedstrijden29-05-2004
Pinkster skifwedstrijden voor de jeugd29-05-2004
25e Okeanos Competitie Toernooi en 13e Bedrijfsachten Tweekamp30-05-2004
35ste Thetis-Sprint wedstrijden04-06-2004
Nationale Roeiwedstrijden ARB 05-06-2004
6e Dommel Regatta06-06-2004
Markregatta 2004, de 1000 meter van Breda12-06-2004
Asopos Driekamp13-06-2004
Midzomer Vechtrace19-06-2004
Roeiwedstrijden van de ZRB19-06-2004
12e Head of the Rijn20-06-2004
Orca's Competitie Slotwedstrijden en Bedrijfsachtenregatta26-06-2004
Nationale Regio Finale 200427-06-2004
Zwartewater Regatta27-06-2004
45e Argo Sprintkampioenschappen02-07-2004
Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien03-07-2004
IJsselmondetocht04-07-2004
6e Amphitrite Jopenrace04-07-2004
Holland Beker Wedstrijden10-07-2004
Nationale bungeeroeikampioenschappen 2004 11-09-2004
Amstel Lustrum Marathon Beker11-09-2004
Jeugd/junior Wedstrijden de Where12-09-2004
IJsselregatta12-09-2004
Cottwich Almelo Regatta 200412-09-2004
Nationale Bedrijfs 8 Regatta18-09-2004
Mastenbroek Marathon 200418-09-2004
53e Nachtwedstrijd18-09-2004
Regiocompetitie Zuid Hollandse Roeibond 200419-09-2004
Beatrix Najaarswedstrijd19-09-2004
Groen Hart rond Alphen aan den Rijn25-09-2004
Pinewood Delft Regatta25-09-2004
DHV - Eemhead25-09-2004
Amsterdam Masters02-10-2004
Amstel Jeugd Najaarswedstrijden02-10-2004
Moordregatta om de Bockenrijdersbokaal09-10-2004
13e Carl Douglas Velt en Vechtrace09-10-2004
Weesper Molen Roeiwedstrijden09-10-2004
20ste Amstel-Drecht Regatta10-10-2004
Abcoude-Amsterdam10-10-2004
19e Tromp Boat Races16-10-2004
Abeelenrace16-10-2004
Thêta Herfst Regatta16-10-2004
Twentekanaalwedstrijden17-10-2004
Knorrensteijn Memorial Regatta23-10-2004
Goudse Mijl24-10-2004
Willem 111 25 ste Jeugdestafette24-10-2004
Vidar - Triton Najaarswedstrijden 30-10-2004
35ste Novembervieren wedstrijd31-10-2004
Najaarswedstr. om de Lingebokaal en de Coupe des Dames06-11-2004
34ste Asopos Najaarswedstrijden06-11-2004
Paul Veenemans Prijs 200413-11-2004
15e Suikerrace21-11-2004
27e Hel van het Noorden28-11-2004
15e Nederlandse Kampioenschappen Indoorroeien18-12-2004