Wedstrijden in 2003

97 wedstrijden
NaamEerste wedstrijddagStatusDetails
NSRF bokaal der Clubquadruples 200301-01-2003
Jeugd Ergometer M.de Ruyter11-01-2003
Avero Achmea Ergo Head19-01-2003
OTKI 200302-02-2003
Gyas-Hunze race15-02-2003
Beatrix Head Trial23-02-2003
WinterWedstrijden 200301-03-2003
Laak Prognose Race02-03-2003
Vlietbokaal06-03-2003
Vlietbokaal06-03-2003
NSRF OOCUZ B4+ Bokaal 200308-03-2003
Heineken Roeivierkamp 200315-03-2003
71ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel23-03-2003
50ste Kampioenschap van de Amstel voor Dames23-03-2003
26ste OOCUZ Competitie 200329-03-2003
Oocuz Openingstoernooi 200230-03-2003
9e TweeHEAD 05-04-2003
Nationale Weerribbentocht 05-04-2003
8e Jeugdhead05-04-2003
53ste Skiffhead Int. Lange Afstands Skiffwedstrijden06-04-2003
Skøll Cup12-04-2003
120e Varsity13-04-2003
7e Nereus Carpit Noctem19-04-2003
Amstel Jeugd Voorjaarswedstrijden19-04-2003
28ste SNS Regatta Arkel-Rond26-04-2003
27e Nationale Randstad Regatta26-04-2003
20ste Akersloot-Alkmaar-race27-04-2003
Orca\'s Mixed Toernooi03-05-2003
Head of the River Maas04-05-2003
Hart van Holland 200310-05-2003
Proteus-Eretes in 't Lang10-05-2003
Internationale Martini Regatta - Aegir 125 Lustrumwedstrijden10-05-2003
Jeugdwedstrijden Naarden11-05-2003
Ringvaart Regatta14-05-2003
Rottebokaal17-05-2003
Spaarne Lente race18-05-2003
Fortis Maasregatta24-05-2003
Jeugdwedstrijden Cornelis Tromp24-05-2003
Hollandia - Argolustrum Roeiwedstrijden 200324-05-2003
Elfsteden roeien binnen 24 uur30-05-2003
24e Okeanos Competitie Toernooi en 12e Bedrijfsachten Tweekamp01-06-2003
34ste Thetis-Sprint wedstrijden06-06-2003
Pinkster skifwedstrijden voor de jeugd07-06-2003
Internationale Pinkster Roeiwedstrijden07-06-2003
Nationale Roeiwedstrijden ARB / Nationale Kampioenschappen07-06-2003
Dommel Regatta08-06-2003
25ste Turfschippersregatta14-06-2003
Orca\'s Competitie Slotwedstrijden en Bedrijfsachtenregatta14-06-2003
Galgewater jeugdwedstrijden15-06-2003
Nationale Regio Finale15-06-2003
Nationaal Schoolroeikampioenschap15-06-2003
Midzomer Vechtrace21-06-2003
Roeiwedstrijden van de ZRB/Universiteit van Tilburg Lustrumwedstrijden21-06-2003
Zwartewater Regatta22-06-2003
11e Head of the Rijn22-06-2003
Holland Beker Wedstrijden28-06-2003
Asopos Driekamp29-06-2003
44e Argo Sprintkampioenschappen04-07-2003
Saurus/NSRF/Slotwedstrijden & NSK roeien05-07-2003
5e Amphitrite Jopenrace06-07-2003
Erasmus Sprints 200331-08-2003
2e Sallandse Bungeeroeikampioenschappen06-09-2003
IJsselregatta07-09-2003
Behendigheidswedstrijden Jeugd/Junioren07-09-2003
Cottwich Almelo Regatta 200307-09-2003
Jeugd/junior Wedstrijden de Where14-09-2003
Mastenbroek Marathon 200320-09-2003
26e Mees Race 20-09-2003
Intern. Pinewood Delft Regatta20-09-2003
Beatrix Najaarswedstrijd21-09-2003
DHV - Eemhead27-09-2003
Groen Hart rond Alphen aan den Rijn27-09-2003
52e Nachtwedstrijd27-09-2003
IJsselmondetocht28-09-2003
Amstel Jeugd Najaarswedstrijden04-10-2003
Amsterdam Masters04-10-2003
Weesper Molen Roeiwedstrijden11-10-2003
12e Carl Douglas Velt en Vechtrace11-10-2003
Watergeuzen Royal Regatta11-10-2003
Vidar - Triton Najaarswedstrijden 11-10-2003
20ste Amstel-Drecht Regatta12-10-2003
Abcoude-Amsterdam12-10-2003
18e Tromp Boat Races18-10-2003
Abeelenrace18-10-2003
Thêta Herfst Regatta18-10-2003
Twentekanaalwedstrijden19-10-2003
Goudse Mijl25-10-2003
Knorrensteijn Memorial Regatta25-10-2003
Willem 111 24 ste Jeugdestafette25-10-2003
34ste Novembervieren wedstrijd02-11-2003
PrOV Najaarsprint 200302-11-2003
22e najaarswedstr. om de Lingeboklaal en de Coupe des Dames08-11-2003
33ste Asopos de Vliet Najaarswedstrijden08-11-2003
Paul Veenemans prijs 200315-11-2003
14e Suikerrace16-11-2003
26e Hel van het Noorden30-11-2003
14e Nederlandse Kampioenschappen Indoorroeien13-12-2003